Příspěvek weblogu


Solid Snake na Game Cube definitivně v březnu

Existuje mnoho dohadů ohledně toho proč byl jeden z nejzásadnějších titulů pro Nintenďáckou konzoli Game Cube tolikrát odkládán, nicméně dnes již to vypadá že by tento remake jedné z nejlepších her pro starý dobrý Play Station - Metal Gear Solid, měl v Evropě vyjít 1. března (data vydání by se díky velké snaze Nintenda o globální synchronizaci neměla v jednotlivých koutech světa příliš lišit jak tomu ku vzteku hráčů častokrát bývá).
Hra je již hotová (možná už hodně dlouhou dobu) a nejspíše je jen uměle pozdržována. Většina příznivců očekávala příchod Metal Geara na vánoční trhy roku 2003, nic se ovšem nestalo a tak se špionážní akce chtiví majitelé GC museli spokojit s oproti Xboxu značně opožděným, stále však vynikajícím, Tom Clancys Splinter Cell.
Na co tedy v Konami, potažmo v Silicon Knights, kteří se na tvorbě Twin Snakes podílí čekají? Mají strach z konkurence, nebo chtějí vydat remake zároveň se čtvrtým dílem, který je nejočekávanější hrou pro Play Station 2 a jeho zatím nepříliš věrohodné datum vydání jakoby korespondovalo s protahováním Metal Geara pro GC?

autor:  G4ndy   -   02.01.2004 - 21:01:09

http://criticall.gameplanet.cz

šéfredaktor: Jiří "G4ndy" Mataj, redaktoři: Jaromír "Jaxx" Möwald, Pavel "MasterPJ" Najman, Tomáš "ToM" Nadrchal
php & css scripting: Jaroslav "Blick" Pros
Weblog/diskmag Criticall, 2002-2010; editovaný obrazový materiál je majetkem oprávněných vlastníků.