-:OBSAH:-

Valkyrie Profile
10/10
G4ndy

Fifa 2004

9/10
Jaxx

Gran Turismo
10/10
Jaxx

Max Payne 2
9/10
Jaxx

Simcity 4
7/10
Jaxx

Underworld
MasterPJ

 
 
   
CRITICALL #9
 


(Úvodník by G4ndy)

Tak se opět setkáváme za obvyklých okolností u úvodníku k již devátému číslu našeho poměrně mladého počinu. V prvé řadě se musím opět omluvit za problematické osmé číslo, které vyšlo na levelovém CD s takřka dvouměsíčním zpožděním. Ale i přesto se nakonec ukázalo a z reakcí čtenářů vyplynulo, že to bylo číslo mimořádně vydařené. Vydařené, nebo spíše zviditelněné, především díky skvělému rozhovoru s Radkem Friedrichem, který nám přinesl Jaxx. Ale abych nezůstal jen u minulého čísla a věnoval se taky trochu tomu současnému, případně i budoucímu, přepínám na jiný režim.

Aktuální vydání, jak již jste si zajisté všimli, zdobí nový vizuální háv, který vám snad nebude zas tak protivný. Článků se mi do uzávěrky bohužel moc nesešlo, takže je toto číslo poněkud chudší, nicméně i přes tuto neduhu, snad stále stejně kvalitní jako ty předchozí. Kvůli mé lenosti jsem se nezmohl na víc než jednu recenzi, zato však pořádně dlouhou, nejdelší co jsem kdy napsal. :) Neuvěřitelně produktivní Jaxx stihl zplodit neuvěřitelné 4 recenze! A do třetice všeho dobrého nám MasterPJ přinesl postřehy z filmu. Ostatní členové redakce, Blick a Han Solo, jsou momentálně velmi vytíženi svými osobními životy, takže jim musím neaktivitu do tohoto čísla velkoryse odpustit. :)

Do dalšího vydání plánuji přichystat report z anime části akce Pragocon 2004 která se koná, nebo vlastně už konala, od pátku 20. 2. do neděle 22. 2. Ostatek redakce se dozajista také s něčím pochlubí, takže pevně doufám že nám zůstanete nadále věrni. :)Criticall na webu:
http://criticall.gameplanet.cz


Členská základna:

šéfredaktor: Jiří "G4ndy" Mataj (design & recenze)

redaktor: Jarda "Blick" Pros (online verze & recenze)

redaktor: Jaromír "Jaxx" Möwald (recenze)

externista: Pavel "MasterPJ" Najman (recenze)


redaktor: Richard "Han Solo" Druska (recenze)

externista: Jan "jf.k82" Fišer (recenze)