Hry:
StarCraft: Brood War
Halo
Kultura:
Scrapped Princess
Úvodník
Czech Soccer Manager
Medal of Honor
Wonderful Days
Weblog
Skies of Arcadia
Preview:
Call of Duty
Recenze Her PC


Vítám vás již u sedmého čísla diskmagu, jehož redakce tento měsíc opět rozšířila své řady o čerstvé rekruty. Do naší crew se tentokráte přidala dvojice recenzentů s vřelým vztahem k počítačové kultuře a dostatečnou literární kapacitou, a proto Mastere a Zrlogu zdar!

Bohužel jsem ale opět do nového čísla nic závažnějšího nestihl, neb mi to má částečná lenost nedovolila. Setkáváte se proto opět se starým známým tabulkopoidním zjevem, který někomu už možná leze na nervy, nicméně stále věřím v lepší zítřky a v důležitost obsahu. Obsahu, který onu pochybnou formu dokáže alespoň zčásti zastínit.

7. číslo pro mě bylo zatím tím nejhektičtějším, všechny temné síly se spikly a bránily v jeho dokončení. Padla na mě nemoc, ze školy vyhodili mého souseda a část redakce Criticallu se vzhledem k velkému pracovnímu vytížení v jiných oblastech nemohla naplno věnovat psaní pro toto číslo. Nakonec ale snad vše dobře dopadlo a vám toto číslo právě proplouvá v oceánu tekutých kristalů, případně září ve svitu crt monitorů.

Úvodník bych chtěl zakončit pravidelnou výzvou pro naše čtenáře, kterým bych chtěl připomenout jejich možnost stát se členy našeho úchylného kolektivu který se skládá z roztodivných individuí, stačí jen napsat emil.

PS: Možná že někdo zaregistroval přesun online verze Criticallu z webu zdarma na hosting Gameplanet.cz. Tento poloprotekční tah doufám do budoucna přispěje ke zvýšení ratingu o který v redakci stejnak nikomu nejde :)

G4ndy

Halo

(G4ndy 8/10)

StarCraft: Brood War

(MasterPJ 10/10)

Czech Soccer Manager

(Jaxx 9/10)

Medal of Honor

(Jaxx 9/10)

Recenze Her Dreamcast
Skies of Arcadia

(Han Solo 9/10)
Preview

Call of Duty

(Zrlog)

Filmy

Scrapped Princess

(G4ndy 7/10)

Wonderful Days

(G4ndy 8/10)

Ostatní

Weblog

(redakce)

Redakce

Criticall na webu:
http://criticall.gameplanet.cz

šéfredaktor: Jiří "G4ndy" Mataj (design & recenze)

redaktor: Jarda "Blick" Pros (online verze & recenze)

redaktor: Jaromír "Jaxx" Möwald (recenze)

redaktor: Richard "Han Solo" Druska (recenze)

externista: Pavel "MasterPJ" Najman (recenze)

externista: "Zrlog" (preview)

externista: Jan "jf.k82" Fišer (recenze)
verze pro Level CD/DVD 107, odesláno 11. 11. 2003