Hry:
Metal Gear Solid
Mission Critical
jDoom
Kultura:
Daniel Landa
Úvod
Roller Coaster Tycoon
Phantasy Star 4
Kdo chce bít milionáře?
Krysař
Co se nám sešlo v třetím čísle?

Hry:


Criticall 3: Menší herní absťák

Ležím tady, kdesi v hlubinách šumavských lesů, marně se pokouším evokovat v sobě vzpomínky na atmosferické začátky dračího doupěte a v neposlední řadě se také pokouším napsat tenhle úvodník. Sám sebe přesvědčuji o tom, že mi ta šedá bedniška nechybí, že jí vůbec nepostrádám. Ale ona mi chybí, postrádám jí a stále v duchu volám: Vrať se ke mně! Zavislost je hold špatná věc, možná je lepší být závislý na počítači než ujíždět na drogách, možná že se časem zřídí léčebny počítačové závislosti... prozatím si alespoň koupím notebook :o)

Kde se zdrželo třetí číslo?

3. číslo se hold jaksi opozdilo, toho si těch pár lidí (mých oblíbenců) zajisté stačilo všimnout při explorování Level CD/DVD 102. Věřte, že jsem já ani K3 nezanevřeli na tvůrčí práci, neunesli mě mimozemšťané (neboť sem příliš těžký), ani jsem neodešel bojovat do Iráku proti amíkum. 3. Číslo potkaly daleko přízemnější, avšak přesto fatální okolnosti... řečeno ve slangu počítačových techniků: posral se mi disk. A hádejte co bylo na disku, dokonale připravené a zatraceně nedokonale zálohované...

Pevně doufám že budete i přes menší průtahy s třetím číslem ve finále přece jen spokojeni. Změnil sem vzhled :o), ale obsah doufám zůstal na stále stejné "kvalitativní" úrovni, takže nic nebrání vašemu pohodovému probrousení tohoto neprofi magu.

V neposlední řadě také děkuji redakci Levelu za uveřejnění tohoto plátku na Level CD/DVD.

G4ndy

 


Criticall na webu: www.criticall.euweb.cz

šéfredaktor: Jiří "G4ndy" Mataj ("design" & recenze)

redaktor: Mirek "K3ith" Hatala (recenze)

Příjmeme redaktory!!

Nabízíme: 3x větší plat než konkurence!!!
(3x0=0) :o)


Metal Gear Solid

(G4 10/10)
Mission Critical

(G4 8/10)
jDoom

(G4)
Roller Coaster Tycoon

(K3 9/10)
Phantasy Star 4

(G4 10/10)
Kdo chce bít milionáře?

(K3 6/10)
Kultura:
Daniel Landa

Krysař

(K3)